Dmitrij

Dobrý den. Co znamená „podle klíče“?

v daném kontextu:„„bar­celonský proces“, jehož cílem je přijmout do Evropy desítky milionů muslimů v následujících letech, aby tito byli navíc rozmísťovány podle klíče do jednotlivých členských států.“ ?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Podle klíče – v přeneseném významu je to pomůcka k určení, vysvětlení něčeho. Např. číselný poměr k rozdělování.

Kromě jiného významu.

Další odpovědi
anonym

Podle předem dohodnutého postupu,řešení,kvót.

Spíš to bude paklíč,než klíč.
V Evropě je málo problémů,asi.Jednou na tu toleranci dojedeme.

Mili @

Nějaká strategie, mají to už vymyšleno, kolik jich do daných států přijmou!!!

Doplňuji:
No o muslimy tady v Evropě asi nikdo moc nestojí!
Jejich kultura, atentáty … kdo by je chtěl????

Miroslavst

Klíč je v tomto případě určitý druh seznamu. Dalo by se rovněž použít, že klíč bude podle počtu obyvatel v daném státě.
Počet obyvatel do 5milionů-tolik a tolik, do 10milionů-tolik a tolik atd.

anonym

Prý se musí v Evropě udělat zmatek aby se mohlo pracovat na „Novém Světovém Řádu“. Dokud fungují státy tak jak dnes, je snadné ovlivňovat politiky přes volby a různé stávky. Až bude totální chaos, sami budeme volat po nějakém řešení. Takže to je pro nás všechny strašně nebezpečná věc.
(NWO)