Dmitrij

Dobrý den. Co znamená „jít po krku“?

Děkuji
Doplňuji:
Je to v tomhle kontextu – John: “ Nelíbí se nám utahování opasků. My chceme nezadlužování dětí, ale například TOP 09 v některých úsporných opatřeních jde až příliš po krku lidem, my chceme uspořit na státu.“

Nejlepší odpověď
quentos

spíše obecněji to znamená véíst s někým nelítostný (např. konkurenční) souboj (třeba za cenu pomluv), na někoho nevražit či z duše nenávidět a dávat to patřičně najevo

Další odpovědi
annas

Podle doplňujícího dotazu a kontextu by se dalo říct, že na všechno příliš doplácejí lidé … všechno příliš odnášejí lidé … příliš se zaměřují na lidi… příliš pronásledují lidi …

rynek878

Já jdu po krku,každému,kdo mi v životě ublížil či ubližuje a nikdy to nevzdávám.

panenka

Znamená to když například budeš někomu něco dlužit a oni to budou po tobě vymáhat tomu se říká jdou mi po krku.

anonym

Neúprosně pronásledovat.

Simple.Plan

je to jako jít něco někomu udělat…

lukino185

Chce tě zabit (zrušit,odstavit do drobna)

Dmitrij

Dámy a pánové, děkuji vám za tuhle diskusi, naučil jsem se hodně nových nadávek a sprostých slov

kropitko

Tak aspoň pro někoho byla diskuze přínosem…

Dmitrij

:)

annas

Svou odpověď jste napsal pěknou češtinou.

Dmitrij

Děkuji. 9 měsíců studování češtiny nebyly marné

rynek878

Quentosi,získal jsem informace,že na toho Bc jste se sakra nadřel,dokonce Vás vyhodili od zkoušek,tak si asi honíte image zde,nikdo Vás nemá a nebude mít rád i ty posr..ý scrable prý hrajete mizerně,tak už se ani nemáte čím ohánět,nechápu,jak si Vás mohli vybrat do soukromé jazykové školy,když ani tu angličtinu nezvládáte perfektně,tak co s vámi,poslat Vás k šípku i s kupkinou.

quentos

umět mizerně anglicky, nesdložil bych ani přijímačky, tak tu nerozvíjejte teorie. Jo a mimochodem vytahovat tu informace z mého soukromého života, to jste tedy klesl opravdu, ale opravdu hodně hluboko. Nic vám do toho není.

rynek878

já jsem chtěl jen a jen poukázat,že toto vše vzniklo proto aby si zde někdo léčil svoje mindráky,tak kdo tedy klesá níž a níž?
Jen tak mimochodem měřím 186cm a vážím 93 kg,tak já nemám mít z čeho mindráky,jasný?

kropitko

tak to je Vás kus chlapa Rynku! Myslím,že Vy nemusíte mít mindráky vůbec z ničeho…

rynek878

to si teda pište krpítko.

rynek878

pardon Kropítko.

kropitko

léčí si tu akorát na nás na všech svoje mindráky…zará­žímě,že si to tu nechaj všichni líbit…Mosojoji,va­grovi,standovi,mi­roslavovi,bub­ci,panenky,Ja­hody,Nuk-nuk,atd(promiňte ostatní) jsou odpovědi užitečnější než ty jeho..

annas

Také stále čekám, zda se někdo připojí s tím, že si všiml enormního nárůstu bodů.

kropitko

a já nejsem typ člověka,který by odešel jen proto,že ho tu něco štve,,,budu se to snažit změnit…

kropitko

quentosi,dala jsem Vám bod a věřte nebo ne,jdu Vám po krku,nezastaví mě,ani Vaše sprosťárny co mi píšete…Vy si pořád myslíte,že Vám závidím???Pořád jste mi nenapsal,co bych Vám měla asi tak závidět…

quentos

hehe,neodepisuju na její (ještě sprostší) emaily a rovnou je mažu, tak se pokouší hádat se mnou tady veřejně. No řekněte, lidi – není to ubohost?

kropitko

jo a mimochodem,ne­odepsal jste mi do dnešního dne pouze na dva maily,když jsem Vám psala vše nejlepší k postupu a když jste měl 4444 bodů,tak jsem vám psala,že je to hezké číslo

kropitko

můj e-mail sprostý nebyl,jen jsem se Vás zeptala,jestli víte,jak je možné,že Vám za den přibyde 100–150 bodů,když odpovíte denně sotva na 5 otázek,,,,nejsem matematik,ale nejde mi to do hlavy a vy mi na to odepíšete toto.E-mail odesílatele: czechia@martinamcbride.net
ehm, a jak bych si to asi zařídil, he? Jak už jsem napsal minule, jste naprosto odporný příklad toho, kam až dokáže zajít lidská závist, a jestli si myslíte, že mě dokážete rozhodit, tak se pletete – Vaše emaily jsou nanejvýš POLITOVÁNÍHODNÉ. Je mi Vás líto, Vy ubohá slépko, jistě nejsem jediný, komu tak uboze závidíte. Doporučím osvědčený recept. Jděte na WC, ponořte do něj tu svou dutou palici a vyhučte svou závist do mísy. Porcelán dává pěknou ozvěnu, tak budete mít pocit, že s Vámi alespoň někdo souhlasí a soucítí ;{DDDD Tak kdo z nás je sprostej,,,,,????

annas

Nerozumím, o co jde. Je to něco jen mezi Vámi oběma?

kropitko

Jde o to Annas,že quentos získává body bůhví kde,on už je na tom tak dobře,že za den odpoví tak pětkrát a dostane cca 100 bodů…vadí mi,že jste si toho nikdo nevšimnul,no a ještě víc mi vadí,že si myslí,jak je chytrý,jak nad každým vyzraje…

quentos

citujte mě, kde jsem řekl, že jsem chytrý?! Tak tady laskavě na mě neházejte špínu. Komplexy si tady léčíte akorát vy, A KOPÍROVAT SEM MOJI POŠTU JE TA OPRAVDU NEJVĚTŠÍ UBOHOST.

kropitko

Já bych jí nekopírovala,kdyby jste netvrdil,že já Vám píši sprosté e-maily. Nevím,proč když Vás upozorním na to,že s Vaším bodováním není něco v pořádku,pokaždé se rozčílíte a pokoušíte se mě urazit,záměrně píši pokoušíte,jelikož někdo jako Vy,mě urazit nemůže…už jsem Vám psala,mě by štvalo dostávat body od imaginárních účtů…Vám to evidentně nevadí,myslím,že Vás to vážně baví…je to konec kondů Vaše věc,ale za Vámi je několik dalších lidí,kteří i když budou odpovídat sebe lépe,tak se před Vás nedostanou,stačí se jen kouknout na bodování ostatních,mají zodpovězeno,daleko víc otázek než Vy a zdaleka nemají tolik bodů,jak je to možné??? Prostě jsou všichni až za Vámi a to mě štve,není v tom závist,jak si myslíte Vy…!!

annas

Jo. Nárůstu bodů jsem si všimla. Také se mně to nelíbí. Protože když přibývají body někde vzadu, není možná kontrola. Nespravedlivé.
Vždyť už jsem na toto hodnocení rovněž reagovala a začala být pronásledovaná kupkinou.
Všiml si toho vůbec ještě někdo?

kropitko

to koukám,že si toho všiml někdo i kromě mě…

rynek878

Já už o tom vím dost dlouho,tomu také naskakovaly body po stovkách,až mu to bylo trapné,tak to radši nahlásil.

quentos

jasný, a podle vás jsem nahlásil sám sebe, ne?! chytil jste se akorát do vlastní pasti… pro administrátory by bylo hračkou vypátrat, že palce chodí ze stejné IP adresy.

rynek878

Vy toho víte o IP adresách a o PC asi tolik jako já o Scrabble,tak se sklidněte,vy technickéj antitalente.

rynek878

Vy jedna pastičko,Vás bych chytil do pasti na krysu či na potkana,tam byste se akorát vešel,vy tajtrdlíku.

kropitko

Co to pořád máte s tou IP adresou,myslíte,že celá rodina musí jet na jednu adresu…včera mi bylo vytknuto,že tu mám manžela,(někdo si docela pozdě všimnul),tak jen bych chtěla napsat,že i když máme s manželem možnost,se každý přihlásit na jiný počítač,tak to neděláme,ale když vidím,co se tu děje,že to někomu dokonce pořád prochází,tak lituji,že jsme to neudělali,mohli jsme si navzájem rozdávat body o stošest(příš­tě).....