Dmitrij

Dobrý den. Co znamená

1.vylískat
2.trapka
3.postavit se čelem
4.šlapací kolo
5.papučová kultura
6.heč
7.opušťák ?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

  1. někomu napráskat
  2. kdo se nějakým způsobem ztrapní
  3. jít rovnou k věci, bez okliky
  4. používá se i na vodě, na jízdním kole se rovněž šlape – šlapu a ujedu
  5. doma – televize, sedím na gauči, papuče na noze
  6. zdůraznění – máme něco víc než někdo jiný, citoslovce libosti, podobně mňam
  7. když voják dostal kratší volno a mohl opustit kasárna

Další odpovědi
Bumbes

1 – fyzicky potrestat – facky, prutem na zadek a pod.
2 – někdo trapný, chovající se trapně
3 – řešit problém hned, neodkladně a neuhýbat před problémem
4 – a) bicykl – silniční nebo horské kolo

  1. vodní atrakce na plovárně tzv. šlapadlo http://www.ab­clode.cz/telos­lapsd203.htm

5 – domácký styl života (TV, bačkory, dobré jídlo,..), snobství,..
6 – citoslovce pochlubení se něčím
7 – povolení k opuštění útvaru (v armádě a pod.)

fira

1 Dát někomu na zadek.3 Postavit se k problému přímo.4 Máme kolo vodní,kolo od auta a třeba kolo šlapací.Na něm se jezdí.5 papuče-bačkory-přezůvky.7na vojně byla dovolená a za záslužné činy se dával opušťák.Povolené opuštění útvaru.A ta trpka nemá to být trepka?To je také přezůvka pantoflového typu.

Miroslavst

  1. dát pohlavek-já ti jednu lísknu až…
  2. to je asi používané slovo Agátou Hanychovou, když mluví o nějaké ženě-nejspíš taky modelce-že je trapná. Ta a ta je taková trapka…

3)Budeš řešit vzniklou situaci a ne že utečeš nebo se na to vykašleš. Prostě postavíš se tomu čelem.

  1. bicykl, velociped
  2. ---
  3. Heč já vím odpověď na šest otázek a ty to nevíš. Je to prostě chlubení. Héč, já mám hezčí panenku…
  4. z nemocnice, vězení či jiného podobného zařízení (dříve na vojně) jsi dostal volno k opuštění místa kde jsi pobýval-opušťák.