Manijak

Dobrý den, co mám dělat, když v microfonu slyším sám sebe ?

Vím, že jsem se snažil, abych mohl pouštět hudbu v TS3, ale nešlo mi to a dva dny po tom se slyším sám v microfonu, co mám dělat ?
Doplňuji:
Mám Win XP a stahoval jsem nedávno stereomix, ale nešel mi nainstalovat po dokončení instalace se mi ukázalo okno, že muže navždy poškodit systém Microsoft, tak jsem ukončil instalaci, byla tam možnost ukončit pokračovat, dal jsem ukončit.

Odpovědi
Kolmon

Zkus pravý kliknutí na ikonku reproduktoru dole v liště pak zařízení pro záznam, klikni na aktiviní mikrofon dej vlastnosti – poslouchat a odškrtni poslouchat toto zařízení.

mosoj

Pokud v mikrofonu slyšíš sám sebe, tak nezbývá nic jiného než dát mikrofon před ústa a sluchátka na uši !!!