zebrodan

Dobry den co mam delat kdyz nemohu sehnat praci a demi na splatky bydleni pujcek a internetu sedum tisic??? dekuj jenik

sem bez prace

Nejlepší odpověď
panenka

Já ti v tomto Jeníku neporadím zkus se někde u vás ve městě zeptat po nějaké brigádě popřípadě se domluv se společností které dlužíš aby ti vyčkali řekni jim v jaké situaci se momentalně nacházíš já si myslím že když si s tou společností promluvíš oni ti poradí nebo ti umožní třeba nějaký odklad splátek.

Další odpovědi
zdeny

JÁ SI MYSLÍM JESTLI JSI ZDRAVÝ , TAK PRÁCI SEŽENEŠ ! HLAVNĚ TEĎ V SEZONĚ NABÍRAJÍ I BRIGÁDNÍKY I SOUKROMÉ SPOLEČNOSTI , TŘEBA ZEDNICKÁ PARTA . A HÁZET DO MÍCHAČKY LOPATOU A POČÍTAT DO PĚTI KVŮLI POMĚRU PŘÍSAD SNAD ZVLÁDNEŠ . TAK S CHUTÍ DO TOHO A KORUNKY SE TI POSYPOU , UVIDÍŠ

člověk

záleží jakou máš kvalifikaci a jestli máš maturitu,pak ti doporučuji Prahu,
městský policajt,dělník nebo pokladní v obchodních centrech,
a během toho shánět práci v domovině,ale teť potřebuješ peníze.

ReHu

Co máš dělat?? Shánět dál.
Já zase sháním spolehlivé lidi. A zjišťuji, že všichni chtějí prachy, ale dělat se nechce. Přinejlepším si hooodně vybírají.
Mám za to, že když POTŘEBUJI peníze, beru co je a SOUBĚŽNĚ hledám něco lepšího.

Lajoš

Hlavně skus dělat to co druzí dělat nechtějí