Avatar uživatele
Martinaska12

Dobrý den,chystáme se s 13-letým synem na dovolenou…

Chyhstame se do Itálie s 13-letým synem.Má problém že když se mu chce na malou (i velkou) dlouho to nevydrží.V autobuse kterým jedeme jsou přestávky co 3 hodiny.Myslíte že bych mu měla obstarat plíny?Jestli jo tak pochybuji že s tím bude souhlasit .Mám ho na to připravit?Máte s tímto cestováním zkušenosti??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Autobus by mohl být s toaletou.
Ale je otázkou, zda na ten zájezd as ohledem na syna je to pravé. Ve 13 letech se může cítit hodně trapně, pokud bude mít potřebu dřív než ostatní. Respektive – celou cestu se bude bát, že se neudrží, až se neudrží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Nejprve bych si s ním o tomto problému promluvil. Od toho výsledku by se odvíjelo ostatní. Další možnost ale je riskovat ohleduplnost řidičů k nemocnému dítěti (eventuálně kontaktovat cestovku), nebo to celé zrušit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

mám zase problémy s močením před lidmi (např. jestli je někdo na záchodech nebo jen když by mě někdo mohl slyšet…), naštěstí, mám tzv. ocelový močák :)
v 13 letech je vše toto normální, ovšem, nikdy neni brzo jít k psychologovi/psychy­atrovi pro pomoc, neni to nic špatného, od tohoto problému zde tito lidé jsou a hodně z nich je zde, protože chtějí pomáhat lidem, jako je třeba váš syn :) a je lepší jít za těmito lidmi, doktory, … dříve, než aby poté bylo pozdě.
Jestli k němu nechcete jít, zavolejte na cestovku a zeptejte se na záchod v autobuse. Hodněkrát tam bývá, na zájezdech delších, než je 5 hodin jsem se nesetkal s autobusem, který by neměl záchod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Stačí zdravotní bažant 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví