Martinaska12

Dobrý den,chystáme se s 13-letým synem na dovolenou…

Chyhstame se do Itálie s 13-letým synem.Má problém že když se mu chce na malou (i velkou) dlouho to nevydrží.V autobuse kterým jedeme jsou přestávky co 3 hodiny.Myslíte že bych mu měla obstarat plíny?Jestli jo tak pochybuji že s tím bude souhlasit .Mám ho na to připravit?Máte s tímto cestováním zkušenosti??

Nejlepší odpověď
venkovan

Autobus by mohl být s toaletou.
Ale je otázkou, zda na ten zájezd as ohledem na syna je to pravé. Ve 13 letech se může cítit hodně trapně, pokud bude mít potřebu dřív než ostatní. Respektive – celou cestu se bude bát, že se neudrží, až se neudrží.

Další odpovědi
www

Nejprve bych si s ním o tomto problému promluvil. Od toho výsledku by se odvíjelo ostatní. Další možnost ale je riskovat ohleduplnost řidičů k nemocnému dítěti (eventuálně kontaktovat cestovku), nebo to celé zrušit.

huxa

mám zase problémy s močením před lidmi (např. jestli je někdo na záchodech nebo jen když by mě někdo mohl slyšet…), naštěstí, mám tzv. ocelový močák :)
v 13 letech je vše toto normální, ovšem, nikdy neni brzo jít k psychologovi/psychy­atrovi pro pomoc, neni to nic špatného, od tohoto problému zde tito lidé jsou a hodně z nich je zde, protože chtějí pomáhat lidem, jako je třeba váš syn :) a je lepší jít za těmito lidmi, doktory, … dříve, než aby poté bylo pozdě.
Jestli k němu nechcete jít, zavolejte na cestovku a zeptejte se na záchod v autobuse. Hodněkrát tam bývá, na zájezdech delších, než je 5 hodin jsem se nesetkal s autobusem, který by neměl záchod.

Michal Kole

Stačí zdravotní bažant 🙂