Trisha

Dobrý den, chtěla ybch se zeptat kolik by stál autobus pro 20–30 účastníků s řidičem a na třídenní autokarovy pobyt, děk

Autobusový pronájem

Odpovědi
beer

Ceny jsou různé v závislosti na vybavení, počtu míst, vzdálenosti, atd.
Prohlédni si nabídky zde: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Au­tobusový+proná­jem&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=Autobusy+pron%C3%A­1jem+k%C4%8D

lukas.zmizik

bus pro 20 lidí může být mikrobus s daleko nižší kilometrickou sazbou, než bus pro 30 lidí… naše firma jezdí s 20 místným za 18–20 kč/km bez dph , s 45–50 místným (karosa) za 25 kč bez dph, autokar 58 míst – 29–30 kč/km bez dph, připočítej čekačku (cca 120 kč/hod) – při pobytu se počítá 8 hodin za den… nezapomen připočítat poplatky za parkovné + poplatky za vjezd do měst, pokud tam jsou – záleží hlavně kam se jede a zda se tam platí mýto – od toho se odvíjí cena za km.

autokar konkrétně pro cca 30 míst má málokdo a na tento počet se používají 50 místné busy

alespon tak je to v naší firmě

Drap

Každý dopravce to má jinak. Informuj se u několika okolních a vyber si. Většinou je ale i důležité, znát počet ujetých kilometrů.

nanif

28.501 Kč