kocupa

Dobry den chtela jsem se zeptat jsem samo zivitelka mam v pestounske peci svou sestru a jeste 2 sve deti

A vyridila jsem si dane a nevim kolik by mi mely vratit zpet dekuji janosova

Odpovědi
Lamalam

Pokud sis vyřídila daně, tak přece v daňovém přiznání vidíš, jaký je případný přeplatek či nedoplatek na dani.

zzzzz

Pokud jste k pěstounské péči za celý rok nepracovala, alespoň jeden den, tak vám nic nevrátí. Vy si slevu na poplatníka a slevu na děti uplatňujete každý měsíc z těch 8000kč hrubého. Pokud by jste si ji náhodou v loňském roce neuplatňovala, což je nepravděpodobné, to by čistá dávka odměny pěstouna byla jen cca 6000kč, tak by vám ji vrátili v dani letos v dubnu.