kadernice 21

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde nějak zalepit prasklina která není skrs, jedná se o kadeřnickou mycí mísu.

kadeřnický micí box
Doplňuji:
keramická mísa

Nejlepší odpověď
Drap

Ve stavebninách lepidlo na keramiku… například Patex, ale i klidně jiné, je jich celá řada

Další odpovědi
pusinka50

souhlasím s Patex Fixem, je to super lepidlo a není až tak drahé, mají různě veliké tuby. lepím s ním i boty a držej 🙂

terry

Z jakého je materiálu? Pokud je laminátová, tak se to pryskyřicí opravit dá. Měla jsem tak opravenou vanu v práci. Bylo to vidět jen trochu.