motkovak

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jak je to s cenou když posílám na dobírku?

jednou mi to dělá 87,– podruhé 101,– . nevíte jestli se to dá i podle váhy ňák spočítat doma nebo tak?:D nevím totiž kolik cenit.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Jukni se sem: rozklikni typ balíčku a budeš tam mít ceník
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/defau­lt.htm

Další odpovědi
hanulka11

je to dle váhy i velikosti balíčku

Česká pošta si účtuje tzv. dobírkovné z ceny dobírky. Do částky 5 000 Kč platíte za dobírku 22 Kč a do 50 000 potom 33 Kč. K této ceně se samozřejmě ještě připočítává cena samotné zásilky. Ta je účtována od hmotnosti zásilky a speciálním druhu

terry

Je to podle váhy a také podle částky, kterou má odběratel zaplatit.
Kalkulačku najdeš na stránkách pošty.