Jolana

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, jestli jste někdo využil last-minute, ale německé cestovní kanceláře? Děkuji

Doplňuji:
Vyplatí se to?

Nejlepší odpověď
anonym

Využila.Němci tě nenechají viset někde na letišti,že není na cestu zpátky,nestane se ti,že není uhrazená platba za hotel atd. atd.Protože bydlím tak strategicky výhodně,že mám do Německa blíž než do Prahy,tak nástupní místo neřeším,jde o služby,které oni mají prostě lepší…:D

Další odpovědi
bourec

Využil.

Michal Kole

Já osobně bych s cizí cestovní kanceláří necestoval, protože nepodléhá českým zákonům, je třeba komunikovat v jiným jazyce, je třeba platit v jiné měně, je nutno odcestovat do zahraničí kvůli letadlu/autobusu a možná by se ještě nějaké problémy našly