Pokročilý

Dobrý den chtěla jsem jse ze zeptat jestli jse dá dostat do emailu,bez hesla.Nepamatuju jsi kontrolní otazku. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já jsem měla podobný problém,na technické podpoře mi nepomohli,dodnes jem se na e-mail nedostala...zkouším to pořád,to je jediné co mi poradili,abych to pořád zkoušela,už to trvá 2 měsíce a nic.

Další odpovědi:

Bronzový

Me se to jednou stalo (na seznamu) a pomohli mi na technicke podpore, kam jsem volala. Kazdy poskytovatel by mel mit na svych strankach kontakt na technickou podporu. U seznamu je to napr. +420 234 694 430 - nevim u koho mate vedeny svuj mailovy ucet.

Diskuze k otázce

Bronzový

Luss

kropitko to je divne,ze Vam nepomohli ani na tech.podpore. ja si pamatuji, ze jsem tam tehdy volala a rekli mi, mate tady tu a tu kontrolni otazku. vzpominam si, ze to bylo moje nejneoblibenejsi jidlo a ze me to trochu zarazilo a rikala, jsem si "sakra co jsem tam tak pred tema rokama mohla napsat", placla jsem jatra a on ze v poradku, rekl mi, ze behem 10minut bude moje schranka pristupna pod nejakym jimi vymyslenym heslem, ktere jsem si pak vzapeti zmenila na jine...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.