Avatar uživatele
Klarushka

Dobrý den chtěla jsem jse ze zeptat jestli jse dá dostat do emailu,bez hesla.Nepamatuju jsi kontrolní otazku. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já jsem měla podobný problém,na technické podpoře mi nepomohli,dodnes jem se na e-mail nedostala…zkouším to pořád,to je jediné co mi poradili,abych to pořád zkoušela,už to trvá 2 měsíce a nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

Me se to jednou stalo (na seznamu) a pomohli mi na technicke podpore, kam jsem volala. Kazdy poskytovatel by mel mit na svych strankach kontakt na technickou podporu. U seznamu je to napr. +420 234 694 430 – nevim u koho mate vedeny svuj mailovy ucet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luss

kropitko to je divne,ze Vam nepomohli ani na tech.podpore. ja si pamatuji, ze jsem tam tehdy volala a rekli mi, mate tady tu a tu kontrolni otazku. vzpominam si, ze to bylo moje nejneoblibenejsi jidlo a ze me to trochu zarazilo a rikala, jsem si „sakra co jsem tam tak pred tema rokama mohla napsat“, placla jsem jatra a on ze v poradku, rekl mi, ze behem 10minut bude moje schranka pristupna pod nejakym jimi vymyslenym heslem, ktere jsem si pak vzapeti zmenila na jine…

před 5068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek