Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda může vyhlásit osobní bankrot i matka na mateřské dovolené,hned co nastoupí do práce

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud chcete vyhlásit bankrot musíte splňovat podminky které jsou být zaměstnanec,mět pravidelný měsíční příjem, mět smlouvu na dobu neurčitou a hlavně mět na to příjem aby jste ho mohla vyhlásit
více zde v odkaze

Zdroj: http://www.sku­dlime.cz/osob­ni-bankrot-podminky/

Další odpovědi
standa

Osobní bankrot vyhlašuje soud 🙂

Ale otázka nejspíš směřovala k tomu, zda dotyčná osoba může podat NÁVRH na oddlužení…

Odpověď je, že ano, ale jak rozhodne soud bude záležet na mnoha okolnostech.