Dobrý den chtěla bych se zeptat zda může soud přikázat střídavou péči když otec nechce.Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Soud může všechno,samozřejmě se můžete odvolat. Hodně záleží na postoji pracovnic,které zastávají při soudním jednání zájmy nezletilého dítěte.Zvažte to,podle toho kolik dítěti je,jestli by nebylo dobré,aby soud vyslechl i jeho názor.

Další odpovědi
BENYTA

Což je v našem soudnictví naprosto šílené,může mu dát i dítě do péče,i když nechce,pokud podle soudce bude mít lepší materiální podmínky,pro výchovu dítěte.Jiné okolnosti nejsou podstatné,nap­ř.vztah k dítěti,volba dítěte.Prostě kvalitnější oblečení a jídlo je důležitější,než psychický vývoj dítěte.