Nikca97

Dobrý den chtěla bych se zeptat má právo moje trenérka prohledat mi na soustředění zavazadlo, není mi to příjemné.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že jo, pokud má za tebe odpovědnost, tak aby jsi neměla nějaký nebezpečný předmět.

Další odpovědi
led

Ak xx97 je rok narodenia(máš 14), tak počas sústredenia je trénerka plne zodpovedná za teba.
Má právo vedieť, čo máš so sebou na sústredení, či nemáš nevhodné veci a máš potrebné.
Ale myslím, podľa skúseností, že prehľadať môže len na základe podozrenia, ale len vizuálne. Vybaľovať a ukladať naspäť si to musíš sama. Máš právo odmietnúť, v tom prípade môže požiadať o prehliadku políciu.

eLx

pokud ti bylo už 18, tak ne…

Deli

Nikco97, nejspíš nemá, tohle právo nemá ani ochranka v obchodu (smí nahlédnout, ale nesmí se dotýkat, na to musí volat policii).
Někdy ale platí právo „silnějšího“, bohužel.
Mám takovouhle zkušenost, když jsem šla prvně rodit – nevěděla jsem, co si sbalit, všude byly napsané jiné informace a trochu jiné seznamy. Tak jsem se sbalila tak, abych měla všechno.. Taška byla velká a těžká. Když jsem pak přijela do porodnice, partner mi ji donesl ke dveřím a pak mi ji vzala porodní asistentka (tak 55 let), že mi ji donese na pokoj. „Co v ní máte?!“ zaječela vzápětí, dala ji na zem, rozepla a začala se v ní hrabat a vyhazovat mi z ní věci se slovy: „Tohle nebudete potřebovat!“ a mrskala je po partnerovi, jako aby to odnesl.
Podotýkám, že se psal rok 2001 a mně bylo 23 let…