vera12

dobrý den ,chtěla bych se zeptat ,když je proti manželovi vedena exekuce,jestli můžou zablokovat i můj učet?

Nejlepší odpověď
anonym

zatím ne, ale je novela o exekucích, která prošla prvním čtením v PS a podle ní mohou exekutoři zablokovat i účet manžela(ky). Více http://zpravy­.ihned.cz/ces­ko/c1-58314950-poslanci-proti-soudu-prolomili-tabu-a-pusti-exekutory-k-penezum-dluznikova-manzela?utm_sou­rce=mediafed&ut­m_medium=rss&ut­m_campaign=me­diafed
Doplňuji:
Kole, je to až od ledna 2013

Další odpovědi
mojitek

přeloženo : co nejdřív si vyberte peníze z účtu a ukliďte někam (třeba ke známým,to je jedno kam)dražší věci co máte doma.

Michal Kole

Bihuužel, ano

Včera byl schválen nový zákon, který to umožňuje

BANAN93

myslím že ne, ale můžou vletět tam kde má manžel trvalé bydliště
Doplňuji:
to už si teda ale dělaj pr…