Lucule13

Dobrý den,chtěla bych se zeptat kdy asi dostanu mentruaci je mi 13 let a ještě sem ji nedostala.

vážím 42kg,měřím 155–156 cm normál jim

Nejlepší odpověď
elektrikář

Nemusíš mít žádné starosti, až tvé tělo dozraje ozve se to samo.

Další odpovědi
Saurus

Ve 13-ti letech si ještě nemusíš dělat starosti, času dost :) Buď ráda že ji ještě nemáš, já jsem teď těhotná, takže bez měsíčků a ani nevíš jak si to užívám!

Valky

V tomto věku se ještě nestresuj. Problém by nastal, kdyby se Ti menstruace neobjevila po 16 roce života. Nespěchej na to… Je to otrava… A já vím o čem mluvím, mám s tímto problémy od 10,5 let a jsou s tím jenom starosti… Užívej si dětství! :)))