Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde se dá dodělat pedagogické minimum v Českých Budějovicích… Na jak dlouho to je?

Na jak dlouho to je? Jedná se o pedagogické minimum pro střední nebo základní školy? Dá se to dělat i při mateřské?

Nejlepší odpověď
uznevim8

Moje švagrová si tohle minimum dodělávala při práci v mateřské škole. Dělala to tuším 3 roky, a získala titul Bc. Konzultace byly ale i ve všední den. Při mateřské to tedy zvládnete úplně hravě.

Ještě doplněno, švagrová dělala minimum pro mateřské školy..

Další odpovědi
Michal Kole

Tuším, že to trvá 2 roky ale jistý si nejsem.