vera12

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli už byla v Ostravě podpora v nezaměstnanosti jsem ze Zábřehu děkuji

Doplňuji:
myslela jsem tím tento měsíc.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Mockrát.

Další odpovědi
jirkajirka

Neni lepší si najít práci ???

anonym

Ráda bych se dopídila, ale nejde mi to nikde najít, opravdu super odpovědi…

anonym

od 12.4.2013 bylo vyplácení podpor na Ostravsku zastaveno – viz oficiální zpráva ministerstva práce a sociálních věcí :
http://www.mpsv­.cz/cs/

badisko

No my jsme to pochopili i Deda louda…ja to nevim on take ne ..:D bod dostal za vtipnost …jo a moc Ostravaku tady neni ..alespon v tuto dobu si myslim ze zadny..

anonym

Na dotaz se mi chce odpovědět: „ano, výstava je putovní!“ Kdeže ty časy komunisté jsou, kdy vtipy o Radiu Jerevan frčely?!

anonym

Co je tohle za odpovědi?