Matatomkova

Mohu vzít malého psa do autobusu Student Agency z Prahy do Německa?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu vzít malého psa do autobusu Student Agency z Prahy do Německa. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Neměl by být problém. Podle přepravního řádu§23 musí mít pes náhubek a vodítko, nebo musí být umístěn ve schránce s nepropustným dnem. Kromě toho do Německa budeš muset mít pro psa pas a všechna potřebná očkování.

Další odpovědi
quentos

Dobrý den,
v takových případech se patří prostudovat přepravní řád a obchodní podmínky daného dopravce. Udělal jsem to za Vás – v odstavci 2.9 píší: „Plánuje-li klient přepravu nadměrných, sportovních či jiných ne běžných zavazadel nebo přepravu zvířat, je klient povinen SA informovat v době provedení nezávazné
objednávky. SA ověří možnost přepravy takových zavazadel u pořadatele zájezdu a cenu v případě, že přeprava je možná.
Přeprava takových zavazadel je vždy na zpětné potvrzení pořadatele, resp. dopravce. Závazné objednání přepravy takových zavazadel provede SA až po uhrazení poplatku stanoveného pořadatelem resp. dopravcem klientem.“

… nezbude Vám tudíž než dopravce kontaktovat – kontaktní formulář mají na stránkách www.studetagency.cz vpravo, případně volejte na jejich nonstop infolinku 800 100 300.

Zdroj: https://www.stu­dentagency.cz/o­pencms/export/si­tes/studentagen­cy.cz/download/vop-cs.pdf