Dobrý den! Chtěla bych se Vás zeptat jak krmit měsíční koťe. Když jí dáme mléko, tak ho vdechne nosem a potom ho odmítá.

Nejlepší odpověď
kropitko

těžko vysvětlovat na dálku,lepší by to bylo ukázat..miska musí být mělká,mléka málo. Jemně ho chyťte zezadu prsty okolo krčku a hlavičku mu při pití přizvedávejte,tak aby koťátko nemělo šanci natáhnout mléko nosem. Párkrát to takhle zopakujete a ono se to naučí,nebojte..

Další odpovědi
GangstaHelper

Myslím, že tak malé kotě musíte krmit injekční stříkačkou do tlamičky, to by pak vdechnout nemělo.

Sandy

Nejlepší je, když mu to skutečně budete dávat stříkačkou. Je vhodné kravské mléko, které zhruba ze třetiny naředíte vodou. Pokud by to nešlo stříkačkou, můžete mu zkusit udělat z látky (NE z vaty) dudlík, aby to cucalo z něj. Také nezapomeňte kotě odčervit. Ale myslím, že měsíční kotě už by mělo umět pít samo.