Dobrý den,chtěla bych prodat amatérský promítací stroj AM8 s příslušenstvím a promítacím plátnem.Ale neznám cenu.

Odpovědi
mosoj

Co s tím ? Ani lampa do toho se již nesežene. Předělává se to na 6 V halogenky, ale je s tím problém, odcházejí do věčných lovišť. A předělávka trafa se nevyplatí. Původní lampa má napájení 8 V.
A tak jsem si nechal všechno již historické převést na DVD.

Jikra

No nevím,nevím.
Před deseti léty jsem měl problém zbavit se promítačky a plátna protože to nikdo nechtěl ani zadarmo.
Zvětšovák na fotky a příslušenství temné komory odešlo do sběrného dvora.
Holt dneska je jiná(digitální)do­ba.

baghira

Zkuste to přes nějakou internetovou aukci (aukro, ikup, odklepnuto, ebay…) Cena se navýší (nebo nenavýší) sama, podle zájmu nakupujících.
(nicméně já bych to viděl na sběrný dvůr…)