misela

dobry den chtela bych jse zeptat zda kdyz ma 4 mesicni dcera tunisky pas(po svem otci)ale zijem v uk

zda bude pri ceste zpet z cr(jedem na dovolenou)viza zpet do uk,ani na ambasede me nerekly zda ano ne ne…dekuji mockrat
Doplňuji:
dekuji…a ona ma svuj vlastni pas ale je tunisky,tak ze me zajima zda pri ceste zpet z cr bude jako tuniska obcanka potrebovat vizu pri vstupu na uzemi uk…i kdyz zde zijeme…

Nejlepší odpověď
Johny_r

Tak to bohužel netuším, ale na ambasádě Vám to říci musí. Kde jinde by to měli vědět? Nebo by Vám to měli říci na imigračním úřadě v UK.

Další odpovědi
Michal Kole

Dnes platí pravidlo 1 člověk = jeden pas. Takže je lepší když bude mít vlastní.

U dětí je navíc problém, že často mění svojí podobu jak rostou tak je nutné kvůli fotce měnit celý pas a navíc za to platit

ReHu

Také myslím, že na ambasádě by vám to měli říct.
Pokud ne, aspoň by měli poradit, kde.

suaeda

Jen reaguji na odpověď <Michal Kole>. Dnes nemusíme mít jeden cestovní pas.
Snadno zažádáme pro svoji osobu o druhý cestovní doklad. A při cestách do různých zemí s různou kulturou (náboženstvím) je to někdy i potřebné.