PUSIKAC

dobry den chtěla bych jse zeptat jestli pak jse stahuje amnestie i na exekuce ktera je určena soudem děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Amnestie se vztahuje na určité trestné činy a přestupky. Nařízená exekuce je nástroj, kterak vymoci pohledávky od dlužníka a amnestie s tím nemá nic společného.

Další odpovědi
brillant

Na amnestii je tady cca 3 530 odkazů, tak si to najděte za pomoci vyhledávání sám(a).

badisko

nee a vsechny exekuce jsou urceny soudem jinak by to byla kradez pokud se nepletu…