Vašek123

Dobrý den chtěl sem se jenom zeptat mám doma 4 pevné počítače a 1 notebook co mám s nima dělat? :D

Doplňuji:
rád bych je všechny spustil ale mám jenom 1 obrazovku :D používám jen ten nejvýkonnější :D 6GB ram intel Pentium 2.6GHz win8 64 Bit :D doporučili by ste mi nějakou hru na to ? :D

Nejlepší odpověď
anonym

Udělej si síť…
😉
Myslím LAN, ne rybářskou.

Další odpovědi
Drap

To je dobrý základ pro založení sbírky.

talka

Dětské domovy prosí o darování nepotřebné elektroniky!

Awe

buď udělej párty nebo to prodej…Já bych nb potřeboval

Nazdar Bazar

Zkus je prodat ?
Doplňuji:
Hru? Hraj si na podomního prodejce a distribuuj ty noťasy po baráku.

zjentek

zkus spustit :o

eRko007

Co kdybych ti dal mail pak bych ti napsal adresu a pak bysmi mohl notebooka třeba poslat :) a kdyz ne notebook tak aspon nejaky tvoje slusny PC :) (spis ale notebook :D)

McArthur

Pokud jsi sám, tak si nechej ten nejlepší počítač a zbytku se zbav, protože nemá smysl, aby jeden člověk měl tolik počítačů, pokud jim neumí zadat práci.

Pokud si chceš počítače nechat a provozovat s jednou obrazovkou, jednou myší a jednou klávesnicí, potom si pořiď KVM přepínač, např. http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=105 a router pro připojení všech těch počítačů do Internetu, např.: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=753