Rtep

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda je možné aby si exekutor počítal odměnu 900 000 ,– Kč když dlužná částka je 3333,–Kč?

Nejlepší odpověď
led

Možné je všetko, ale…
Exekútor je síce vymáhač dlhov so štátnou licenciou, teda výšku odmeny si pripočítava k dlžnej sume, ale tento pomer odmena-dlžna suma sa zdá byť neúmerne vysoký.
Riešenie: Obráťte sa na súd.
Doplňuji:
podľa prepočtu nanuly asi ide o sumu 9000.-Kč

Další odpovědi
nanule

to určitě ne, odměna je 15% z vymáháné částky, nejméně však 3000 + paušální náklady 3500 + daň, celkem tedy minimální náklady jsou 7735. Pokud by byly náklady vyšší, musí být doložitelné.

P.T.

Blbost. Odměna exekutora je dána zákonem a taky výší dlužné částky. Při třech litrech je tohle naprostý nesmysl.

anonym

Ja na stesti nemam zkusenost s exekutory , ale tohle se mi zda hodne velka blbost. ! -iv-