vasanek

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde stáhnu nějaké hry do mp4?

Doplňuji:
StreetJOY PLUS

Odpovědi
anonym

Záleží na tom jaký máte přehrávač, většina z nich však Nemá potřebný operační systém aby jej bylo mozne doplnit o hry a aplikace …

… takze jakou značku/model máte ?

Doplněna:
aha, tak zrovna StreetJOY PLUS je laciná čínská kopie, která se snaží vypadat jako vyspělejší přehrávač apple iPod, a rozhodně nemá operační systém … takže odpověď zní, ne, bohužel. Pozor na ty čínské plagiáty, tam kvalitu nenajdete. Ty kopie jsou dělány jen pro oko a čekají kdo se nechá napálit.

vasanek

StreetJOY PLUS