carbonsolid

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli se vztahuje amnestie na trestný čin § 185 odst. 1 trestního zákona odstavec 3

dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli se vztahuje amnestie na trestny cin § 185 odst. 1 trestního zákona odstavec 3 dostal pet let a odvolal se a v unoru ho ceka soud dekuji

Odpovědi
sio

Vepište odpověď…http://w­ww.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1–1–2013-vyklad?utm_sou­rce=feedburner&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=Fe­ed%3A+trestni­rizeni+%28www­.trestni-rizeni.com%29