slevin

dobry den,chtel jsem se zeptat,jak vymazat nazvy svych mailu,kdyz je napr.na seznamu vepisuji do kolonky nick,pak heslo.

Nejlepší odpověď
anonym

V každém prohlížeči je v nastavení : vymazat protokoly nebo smaž vše.

Další odpovědi
cochee

jednou metodou je i toto: když ti vyjede seznam nicků, popojedeš myší na ten, který chceš vymazat a na klávesnici stiskneš Del. Opakuješ podle potřeby.