Jan12345

Poradíte, kde stáhnout hacky na Sniper Elite 3 atd.?

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat chtěl bych hacky na Sniper Elite 3.Koukal jsem na YouTube a nikde to tam nebylo nevíte kde je stahnout a jak je tam dát? Díky

Původní neotázka
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat chtěl bych hacky na Sniper Elite 3.Koukal jsem na YouTube a nikde to tam nebylo nevíte kd

Odpovědi
BANAN93

zdar – záleží jestli to chceš na PC, Xbox one, PS4 ?
když vygooglíš třeba „sniper elite 3 PC cheats“ tak najdeš, ale ochuzuje to herní zážitek a hra tě přestane bavit – alespoň u mě to tak je, když jsem u něčeho zapnul cheaty :D