Dobrý den, chtěl bych zjistit svůj původ. Děkuji, Václav Šťasta

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Existují firmy,které na základě Vašich informací vypracují rodokmen,zde jedna.

http://www.familyresearch.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkuste tento odkaz :http://genea.ic.cz/… Snad Vám pomůže.

Bronzový

podívejte do svého rodného listu,pak do listů svých rodiču,nebo se informujte v mástě jejich narození,kde zjistíte jména a narození vašch prarodičů,a takto postupujte zpětněu praprarodičů už budete potřebovat statní archiv,kde jsou uloženy knihy narození,z far a kostelů,a bez problémů,samozřejmě s cestováním se můžete dostat tak do 12 století,ale pro začátek se držte jen jedné linie,buďto po meči nebo přeslici,ať se nezamotáte,
jeden člen mé rodiny,sledoval rod po meči a dostal se k roku 1198,a lekl jsem se.že vlastně v půl evropě mám příbuzné,já to jišťoval po přeslici,a je neuvěřitelné jak se to prolíná,
a nemějte strach z degenerace příbuzenstvá už Adam a Eva nás nešetřili
Doplňuji:
ještě dodám,dělejte si to sám,je to krásný koníček a poznáte spoustu lídí a fandů
i když to bude náročné na čas,nespěchejte,ten strom stojí za to

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Zjistit původ opravdu není tak jednoduché, navíc bez osobního kontaktu.. To chce někoho požádat, aby Vám pomohl, chodit po matrikách, vyhodnocovat atd. Každému nejsou všechny matriky dostupné.

Zlatý

kropitko

Moje praprarodiče měli vypracovaný rodokmen od odborníků(včetně levobočků),takže tak nějak tuším,ale nebýt toho,tak těžko budu zjišťovat.

Zlatý

kropitko

Pane Václave,to bych chtěl kde kdo,ale s tím,že jste neuvedl nic konkrétnějšího Vám těžko někdo poradí a i tak myslím,že by to byl oříšek.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.