Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik mi vyplatí pojišťovna když jsem už úraz na noze jednou měl.

Mám pojištění flexi od české spořitelny.V roce 2008 jsem měl úraz kolene,a teď 2010 jsem ho měl nanovo.Děkuji předem za odpověď

Odpovědi
led

Každý úraz sa oboduje. každý bod má určitú hodnotu a tú poisťovňa podľa zmluvy preplatí.

Nemôžem povedať, koľko bodov je hodný váš úraz a akú máte zmluvu s poisťovňou – to ste neuviedli – teda na otázku koľko dostanete, odpoveď znie neviem.

hanjimka

Hodně záleží na tom od kdy máte Flexi.Jestli při prvním úrazu již vyplatila odškodné,a jestli jste při pozdějším sepsání uvedl správně vše do zdrav.dotazní­ku.A taky jestli druhý úraz vznikl jako následek oslabení po prvním úrazu.Zkuste kontaktovat Vašeho poradce.Většinou ví co a jak.