Pavel17cz

Dobry den! Chtel bych se zeptat. Jak zalozit personalni agenturu? Estli nekdo ma s tim skusenosti.

Budu rad za kazdou odpoved.
Predem dekuji!
Pavel
Doplňuji:
Ma nekdo skusenosti se zalozenim personalni agentury,popiste prosim kam se mam obratit a co budu k tomu potrebovat.Predem dekuji!
Pavel

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Personální agentura není vůbec jednoduchá záležitost. PA se zakládají pod MPSV, doporučuji učinit konkrétní dotaz tam.
Doplňuji:
Zavolejte si na MPSV viz odkaz níže, tam dostanete tu správnou informaci.

http://www.mpsv­.cz/cs/2848