Dobrý den, chtěl bych se zeptat co vše je potřeba pro vycestování na víkend z ČR do Polska?

Jsme nezletilí (17 let). Postačí pouze občanský průkaz nebo je zapotřebí i nějaký souhlas rodičů? Dále bych se chtěl zeptat, jak je to s ubytováním? Dají nám, jako nezletilím pokoj v penzionu?

Nejlepší odpověď
martina1

S ubytováním nevím,ale jinak stačí vycestovat na občanku,v autě musíte mít hasící přístroj a určitý počet peněz sebou.My jezdíme jen na nákupy a tak máme vždy sebou peněz dostatek.Ikdyž si myslím,že kreditka by měla stačit.Lepší by bylo si vybrat přímo hotel,kde by jste chtěli nocovat a informovat se přímo tam,aby jste nebyli nemile překvapeni,že je většina ubytovacích zařízení o prázdninách obsazených.V Polsku se dá dobře domluvit i česky a v hotele by neměl být problém s angličtinou nebo němčinou.