dobry den chtěl bych se zeptat co je to Tlakoměrový stavoznak.. mam o tom delat referat ale nic jsem o tom nenasel

Nejlepší odpověď
hanulka11

Stavoznaky

se skleněnou trubicí je možné použít pro vizuální kontrolu hladiny kapalin v tlakových i netlakových nádržích. Umožňuje jednoduchou montáž do systému nádoby, snadnou výměnu trubice, její utěsnění a jednoduché odkalení stavoznaku.
Stavoznak je vhodný pro všechny druhy nádrží, kde je třeba sledovat stav hladiny kapaliny – např. v tepelném hospodářství (expanzní nádoby,kondenzační nádrže), vodohospodářství (nádrže, jímky) apod

dál čti v odkazu
http://www.mave-nymburk.cz/in­dex.php?q=kata­log-vyrobku&c=38