tyrox

Dobrý den,chtěl bych se zeptat co je podle Vás lepší v této době studovat jestli spíše počítačový software nebo hardware

Nechcu prosím odpověď jakože to má svoje výhody a to zase nemá,chci prostě jasnou odpověď (klidně s nějakým odůvodněním) jestli software nebo hardware už dlouho uvažuji co by mohlo být do budoucnosti lepší a co je těžší,ale pořád nevím a nemohu se rozhodnout,proto žádám Vás o pomoc,děkuji uživatel tyrox

Nejlepší odpověď
led

Záleží od toho, či ste viac založený na myslení a rukách (hardware), alebo len na myslení (software)…
Ani jedna z týchto profesií nemôže byť bez tej druhej – sú to siamské dvojčatá s tesnou spoluprácou. Obidve sú potrebné a hľadané.
Ak sa neviete rozhodnúť, zamyslite sa, čo vám viac sedí: biely pracovný plášť, môže byť aj iná farba – hardware, alebo džínsy a tričko, prípadne priškrtený v obleku – software.
Slovom, choďte za tým, čo vás viac ťahá…
My, ako „moudri rádcové“ môžme len poradiť (väčšinou podľa našich záľub), ale rozhodnúť sa musíte sám.

Další odpovědi
huxa

software, protože na hardware jdu já ;)