DI$COVEƦY

Dobrý den chtěl bach se zeptat jaká oprávněni potřebuji k řízení babety 50ccm? A jak je to potom kdyz si udělam řidičak?

Děkují za odpověď.

Nejlepší odpověď
Alesh

Potřebuješ řidičské oprávnění skupiny AM. Jakmile si ho uděláš, dostaneš tedy řidičák, tak můžeš vesele drandit. 😉

Další odpovědi
marcelkacz

Pozor, teď už ŘP třídy Am neexistují, vše už spadá pod třidu A1, sice je to pořád rozdělené na od 15, 16 a 18 let, ale už je to vše pod jednou třídou, na internetu sice skoro všude mají AM, aby se lidé v tom vyznali, ale v motoškole už vyplňujete do přihlášky A1, vím o čem mluvím ;)

honza19hk

udělej si na auto a v tom máš i na „malou“ motorku třeba tu babetu.