DOBRÝ DEN.CHOVÁ NĚKDO Z VÁS DOMESTIKOVANOU FRETKU?JÁ DOMA MÁM FREŤÁČKA ZAJ-PO

MOHU SE S NĚKÝM PODĚLIT O RADOST Z CHOVU FRETEK?
Doplňuji:
Pro „Miroslavst“.Asi jste si nevšiml, že dole v kategorii otázek jsou ZVÍŘATA.Takže -bez urážky- pro Vás palec dolů!

Nejlepší odpověď
dudu

Miroslavest.,… promiňte, ale tohle od Vás není vůbec hezké. Zvažte, zda-li byste neměl trochu ubrat. Děkuji za pochopení.

Další odpovědi
Miroslavst

Tento server slouží k jinému účelu. Chcete-li se Zaj-po podělit o radost z chovu, podělte se o to se svým známým a tolik vámi uctívaným, jedině on vás vyslyší.
Doplňuji:
Omlouvám se, to co jsem napsal bylo jen tím horkem a při vzpomínce jak velmi ráda vše řešíte přes ztvořitele. Chtěl jsem vám jen vrátit to, jak každého vehementně přesvědčujete o bohu.
Nicmíně jsem přestřelil a omlouvám se.

ReHu

ZAJ-PO, má sousedka má fretku – slečnu a ráda by ji někomu věnovala.
Ozvi se mi.