dobrý den,chci vystěhovat mého 21-letého syna s rodinného domu,jenž jsem majitelem já,otec,pro ignorace a neplacení

Nejlepší odpověď
venkovan

Tak to bych asi šel za právníkem a myslím, že podobné otázky už tu byly.
A stěhujte co nejrychleji. Pokud neplatí, dostane se do exekuce, tak když bude na vaší adrese, bude exekuce i na váš majetek a potom obtížně vše budete shánět vše zpět.
Podobní se občas přehlašují na obecní úřad.

Další odpovědi
jmhad

Pokud tam má trvalé bydliště,bude problém.Bude nutné ten trvalý pobyt zrušit a to žádostí na obci.A úředník k tobě bude několik měsíců chodit a zjišťovat, zda tam bydlí či nebydlí,atd atp.Já to zkoušel a pak to vzdal. Vydědit nehodného syna je snadné, ale vystěhovat ho je problém i když to jde.