dobrý den chci se zeptat zda je možné že úřad může zapomenout na věc která se stala před dvouma roky mému synovy :Napadl

dobrý den chci se zeptat zda je možné že úřad může zapomenout na věc která se stala před dvouma roky mému synovy :Napadl ho soused který byl ožraly a dal mu jen tak dvě pěstí do oblyčeje synovy je 11let a přeci není možné aby to tomu dotyčnému prošlo jen tak !! mám lékařskou správu i od lékaře že byl napaden o policie jsem dostala je odpověd že to bylo předáno na úřad v hlavním městě ale je to už dva roky a stále se nic neděje nebo je normální že dospělí člověk v podnapilém stavu může napadnout jen tak dítě jsem už stoho zoufalá jelikož syn mi to stále připomíná a věřím že tedle šok bude mít stále před sebou děkuji za jakoukoly pomoc a odpověd Zdenka

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U našich úřadů je možné ,bohužel ,ledacos

Další odpovědi:

Bronzový

A všiml jste si někdy toho, že i socha "spravedlnosti" má zavázané oči a mírně poodevřenou kapsu?
Jestli má soused "dobré" známé a nebo je v té správné pol. straně, věřte , že se na celou událost na úřadě zapomnělo ještě než uhodil.
Najděte dobrého právníka, ale opravdu dobrého, jiná cesta nevede.

Zlatý

Možná by bylo dobré nečekat 2 roky, ale být aktivní a ptát se často na průběh a výsledky.

Dobrý den. V každém případě si zajděte na městský úřad a informujte se přímo tam. Tato záležitost má být podle Vašich slov řešena jako přestupek. Možná, že řešen už byl a Vy jste nedostala jenom informaci.
Se synem zajděte k psychologovi. Tam jste měla zajít hned po incidentu. Teď zřejmě bude třeba návštěvu párkrát zopakovat. Určitě to ale nepodceňujte, jde o psychické zdraví Vašeho dítěte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.