holala

Chci se zeptat roztrhla se mi Eurovka (50 Eu) na polovinu dá se to nějak nahradit? Děkuji

Eurobanka

Nejlepší odpověď
anonym

Některé naše banky vykupují (vyměňují za poplatek nebo přijímají pouze jako vklad na euro-účet) poškozené euro-bankovky (přesné podmínky se banka od banky liší, takže si obejdi banky v okolí) – nemají povinost je měnit zdarma (no – možná – zkus CitiBank).
Povinost takové bankovky měnit (pokud je jen roztržena – nechybí část, pak zdarma) mají jednotlivé centrální banky zemí eurozóny (tedy zemí, v nichž se platí eurem).

Další odpovědi
Questman

Zkus si s tím zajít do banky.

NikkiHeat

Bankovku by měla banka bez problémů vyměnit ale počítej s pěkně mastným poplatkem.....

Emefej

Zajdi do banky.

ptáč

Za to ti dají dvě.