Dobry den chci se zeptat. Řidil jsem pod vlivem alkohohu dechova zkouška 0,17promile

Dobry den chci se zeptat. Řidil jsem pod vli vem alkohohu, dechova zkouška potvrdila 0,22promile.a při druhe zkoušce 0,17promile.Chci se zeptat jakej trest mam čekat.Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není to jisté, ale správní orgán toleruje hranici 0,24 promile a to z důvodu fyziologického obsahu alkoholu. Tudíž správní orgány většinou zjištěný alkohol do této hranice odkládají a spr. řízení nezahajují.
Doufám, že jste při kontrole neřekl, že jste pil. To pak nevím jak by dopadlo.

Další odpovědi
standa

Uvedené jednání bude vyhodnoceno na 99% jako přestupek, kde vám bude hrozit finanční postih 25–50 tis.Kč a zákaz řízení až 2 roky. Osobně se domnívám, že budou uloženy tresty na spodní hranici, tedy 25.000 Kč a zákaz řízení 6 měsíců.

tondahonda

Co se mě týče tak za úsvitu popravit. Chlast za volantem je neospraveditelný.

kavon

On se chtěl zeptat na trest né na Tvůj názor!!!!!!!