popelka55

Budu moc pracovat jako kuchařka v restauraci při cervikobrachiálním syndromu krční krajiny?

Dobrý den.Chci se zeptat.Můj neurolog mi dal diagnozu cervikobrachiální syndrom krčni krajina.Pracuji jako kuchařka.

Budu moc pracovat jako kuchařka v restauraci při cervikobrachiálním syndromu krční krajiny.Mám pořád bolesti celé levé ruky a nepomáhá ani akupunktura.Dě­kuji Míša

Odpovědi
mosoj

No tak to víš jenom ty, jestli to sneseš.

ivzez

Lékař diagnózu nedává, ale stanovuje/určuje.

Posoudit zdravotní způsobilost pro práci kuchařky
by měl závodní lékař nebo lékař kliniky pracovního lékařství.
(Na dálku Váš zdravotní stav nikdo neposoudí.)