Dobrý den chci se zeptat kde a jak vyřidi č.p. na chatu.

Chci koupit chatu bez č.p. kde bych ho mohl vyřídit a co musí chata splnovat abych ho dostal.děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
BENYTA

Určitě bych šla na katastr nemovitostí,moje mamka má přiděleno číslo evidenční a má tam trvalé bydliště,pořád je to vedeno jako chata.

Další odpovědi
elektrikář

Dojít z majitelem na katastrální úřad,Vzít sebou doklady od chaty, tam vám jej vyhledaji nebo přidělí