Benadiková

Dobrý den, chci se zeptat jestli mi může zubařka poskytnout lokální anestesii při vrtání zubů (bez poplatku)?

Doplňuji:
Děkuji, já právě mám velké problémy se zuby. Mam snad plnou pusu lomb,hozně mě vrtání bolí¨, i když v něm nemám zánět ani kaz. Nikdy mi moe zubařka nedala anestesii na vtání. Před pár roky jsme měla zánět ve dvou ubech,chodila jsem tam dva měsíce, pořád se mi v tom vrtala a nakonec jsem ¨si je nechala vytrhnout a i přes anestesii jsem cítila celé trhání :( Vrtání mi hrozně bolí a tak mi napadlo se zeptat.. Děkuji Vám

Nejlepší odpověď
iceT

Mě moje zubařka taky zná a ví,že jsem posera,co se týká vrtačky a proto se mě ani neptá jestli chci nebo nechci umrtvit.Automaticky umrtví.Ale co se týká zadních zubů,tak ty se myslím neumrtvují,nevím proč.Zubařka mě to vysvětlovala,ale už si to nepamatuju.

Další odpovědi
fablen

lokální anestezie by měla být již běžně samozřejmostí – já rozhodnutí zcela nechávám na mém hodném zubaři. Jen on ví, co mi chce ten den dělat a jestli mě to bude bolet. Kdybych mu měla v křesle nadskakovat bolestí, to by se mu špatně pracovalo.

Osmičky už nemám žádné (3 vytrženy a 1 operace) a je pravda, že přímo pod zub mi injekce dávána myslím nebyla, ale byly umístěny do dásní a patra…