kristyn215

Dobrý den, chci se zeptat jak vytahnout fotky s fotoaparátu. Když je pozkozená SD micro karta. předem děkuji za všechno.

Nejlepší odpověď
mosoj

Z fotoapáratu nic nevytáhneš, je to na té kartě. Existují firmy, které se tím zabývají. Není to nic levného.

Další odpovědi
Emefej

Obrať se na specialisty, stačí do vyhledávače zadat „obnova dat“.

anonym

Záleží na tom, jak je"poškozená karta" – takto vyjádřeno ti těžko co poradit…
___
Obecně je třeba ´opravit´ kartu, což může být snadné až nemožné – nemáš ´poblíž´ někoho, kdy se v tom aspoň trochu vyzná?
Případně se můžeš obrátit i na firmy, které se na záchranu dat specializují – ale jejich služby nejsou levné.

suaeda

Nedávno jsem to slyšel od známého. Fotil, natáčel video při vystoupení svého potomka. Chtěl si vše prohlédnout, ale ouha. Ve foťáku i na PC se karta chtěla jen naformátovat. Prohlžení ani kopírování nešlo. O vše přišel.