Dobrý den chci se zeptat jak se bránit proti vypálením domů.. jedna paní si přivedla do domu pána který vyhrožuje vše

Dodavám že stím pánem nejsem v jednom okolí, ale mám tam známe a rodinu tak bych Vás moc chtěla poprosit o radu..Děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Říct paní,aby si ho zase odvedla nebo to nahlásit policii,čím víc lidí,tím lépe.

Další odpovědi
casey

Jak rika hanny2 jit na policii a kdyz vas bude vic asi to nelze smaznout tim, ze si vymyslite. Nejspis by to slo kvalifikovat jako sireni poplasne zpravy. Pro jistotu bych si koupil hasicak