michalsonn

Dobrý den,chci se zeptat jak postupovat při přihlášení veterána a uložení SPZ zpět do depozitu.

Odpovědi
cukrar

To záleží co považujete „přihlášení“ Páč pokud jen změnu majitele, nebo úplně nově do registru?
Musíte více rozvést dotaz, nebo ještě lépe, dle místa bydliště napsat podrobný dotaz na Vaší evidenci vozidel.

michalsonn

Takže majitel je po smrti.Od jeho syna jsem zakoupil veterana.Byla sepsána smlouva auto jsem si odvezl.Po dědickém řízení mi majitel poslal doklady a SPZ. V TP Bylo uvedeno,vyřazeno z depozitu k 9.1.2012.Od pondělí co mám doklady u sebe řeším jak zpět vrátit značky do depozitu protože automobil je v renovaci a nepojízdný.Doklady jsou napsané v polopřevodu na mě. Na policii mi bylo řečeno,že mám mít evid.kontrolu a vložit značky do depozitu za sto korun.Jiní tvrdí,že evidenčka,povinné ručení,STK, přihlášení na majitele což jsem já a uložení do depozitu za sto korun.Jeden člověk mi tvrdí,že stačí evidenčka a vložení do depozitu. Tak nevím