dobry den chci se zeptat co znamena vyraz sponzorovane vozidlo

ne nemeckych strankach mibile.de sem nasel par vozidel ktery bili podstgatne levnejsi nez jiny ve stejne rade a meli tam napsano sponzorovany inzerad.dioky za odpoved

Odpovědi
anonym

no když je něco sponzorováno, tak to znamená, že na to někdo přidává ze svýho. Když já Vám zasponzoruju mobil, tak sem vám ho koupil. Výměnou třeba za reklamu, nebo tak.. Nikdy není nic zadarmo. V případě auto to může z ručité části sponzorovat stát, když je třeba auto ekologické.. nebo něco podobnýho