bonjovi

Dobrý den, chci se zeptat, bude při majetkovém vyrovnání stačit doklad o koupi bytu zaplacení mimi rodiči? Děkuji

Odpovědi
atriplex

Stačit může cokoliv, pokud to však druhá strana napadne, tak o tom bude rozhodovat soud.

anonym

Ano. Pokud byl napr. prevod z jejich uctu na vas , nebo primo z jejich uctu na koupi bytu. Asi by neplatil papir , kde by jste na koleni napsali , ze vam rodice dali penize v hotovosti… to mi mohla protistrana udelat to same. Budou tedy platit vypisy z uctu. -iv-